04 marca 2018 23:04 | Aktualności

Kurs spawania

Kolejni uczniowie, razem już 12 i jeden nauczyciel,  pomyślnie ukończyli kurs spawania w ramach projektu „Szkoła naszych oczekiwań” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Przedmiotem kursów było spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi - procesy spawania 135 MAG oraz 141 TIG oraz spawanie blach spoinami czołowymi – procesy spawania 135 MAG oraz 141 TIG dla grupy materiałowej: stale niestopowe i stale drobnoziarniste wg aktualnych wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.

Nauczyciel i uczniowie  zdali egzamin przeprowadzony przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, uprawniający do otrzymania książeczki spawacza oraz świadectwa egzaminu kwalifikacyjnego spawacza.

Projekt „Szkoła naszych oczekiwań” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla  13 uczestników kurs był bezpłatny.

Kurs spawania